دانلود فیلم رمانی برای عشقبزرگ نمایی تصویر

اکران : 1398

ژانر : اجتماعی

کیفیت : 480-720-1080

حجم :

کشور : ایران

زبان : فارسی

امتیاز :

تعداد رای :

امتیاز منتقدین :

رده سنی :

مدت زمان :

کارگردان : اصغر نصیری

نویسنده :

ستارگان : خشایار راد، امیرحسین داودی، سالار اسمی، نازیلا باباپور، الناز ثابت ایمانی، المیرا شعبان ، یوسف تیموری، شهره قمر، مهدی مقدم، محمد شیری در فیلم رمانی برای عشق به بازی می پردازند.

خلاصه داستان داستان فیلم رمانی برای عشق مربوط به دو نفر است که در کارگاه های بازیافت زباله کار می کنند و دوست دارند که بازیگران مشهوری شوند.این دو با دو خواهر آشنا می شوند که همین آشنایی موجب تغییراتی در زندگی این دو می شود.

دانلود فیلم رمانی برای عشق : فیلم سینمایی رمانی برای عشق یکی از جدیدترین فیلم های سینمای ایران است.

بازیگران فیلم رمانی برای عشق

خشایار راد، امیرحسین داودی، سالار اسمی، نازیلا باباپور، الناز ثابت ایمانی، المیرا شعبان ، یوسف تیموری، شهره قمر، مهدی مقدم، محمد شیری در فیلم رمانی برای عشق به بازی می پردازند.

خلاصه داستان فیلم سینمایی رمانی برای عشق

داستان فیلم رمانی برای عشق مربوط به دو نفر است که در کارگاه های بازیافت زباله کار می کنند و دوست دارند که بازیگران مشهوری شوند.این دو با دو خواهر آشنا می شوند که همین آشنایی موجب تغییراتی در زندگی این دو می شود.

سایر عوامل فیلم سینمایی رمانی برای عشق

  جانشین تولید: داود پارسا، دستیاران کارگردان: ابراهیم حبیبی، حمید سلیمانی، احد شیرین زاده، حسین نصیری، میثم سوسیادر، نویسندگان: اصغر نصیری، حمید سلیمانی، سمیر بخشی، مدیر فیلمبرداری: علی آبپاک، مدیر تولید: مسعود عسگری، برنامه ریز: ناصر بهنام اصل، طراح گریم: سمیر بخشی.

نظرات تعداد دیدگاه های تایید شده :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *